Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pasūtījuma apmaksa tiek veikta pēc pasūtījuma noformēšanas. Pircējs veic apmaksu atbilstoši saņemtajam rēķinam, kas tiek nosūtīts uz Pircēja norādīto e-pastu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pircēja pasūtījums tiek apstrādāts 1 darba dienas laikā pēc naudas saņemšanas mūsu sistēmā. Latvijas teritorijā prece tiek piegādāta 2-4 darba dienu laikā ar pakomāta starpniecību. Ja pasūtījumā iekļautās  preces nav noliktavā, piegādes termiņš var tikt pagarināts līdz 30 darba dienām. Šajā gadījumā Pārdevējs savlaicīgi to paziņos Pircējam.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, ja sūtījuma saņemšanas brīdī tiek konstatēts ražošanas defekts (brāķis). Pārdevējs pieņem preci atpakaļ, ja tā nav lietota un atrodas preces oriģinālajā iepakojumā. Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā sazināties pa e-pastu [email protected] un nosūtīt preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs. Kad Pircēja atgrieztā prece tiks saņemta un tās kvalitāte pārbaudīta, Pircējs saņems apstiprinājuma e-pastu par summas atgriešanu preces cenas apmērā vai preces maiņu. Pārdevējs veiks naudas atmaksu ne vēlāk kā 14 dienu laikā no brīža, kad Pircējs paziņos par lēmumu atteikties no preces. Atmaksa tiks veikta, izmantojot to pašu apmaksas veidu, kuru Pircējs izmantoja sākotnējā darījumā.

Preču atgriešanas adrese, sūtot caur Omnivu: Greenstart, Liepāja, Ziemeļu ielas Rimi, LV-3405, 27534761

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Корзина